خدمات

01.

تامین نیروی انسانی

خدمات تامین نیروی انسانی یکی از اصلی ترین موضوع فعالیت مجموعه ما می باشد ، به طوری که در طول 40 سال از زمان تاسیس شرکت تهران پاککو، به جرات می توان گفت وزارت خانه ای در سطح کشور یافت نمی شود که طرف قرار داد با ما نبوده و به نوعی از خدمات ما بهره نبرده باشد و در مقاطعی تعداد پرسنل تحت پوشش شرکت بالغ بر 9000 نفر بوده است. از اصلی ترین اهداف مجموعه ما جلب رضایت کارفرما است چراکه بر این باور هستیم ، اگر سازمانی، تامین نیروی انسانی خود را به بخش خصوصی واگذار می کند ، تمام مشکلات و مصاعب آن هم به بخش خصوصی واگذار خواهد شد و کارفرما تحت هیچ عنوان نباید درگیر مشکلات و دغدغه های این بخش شود. خوشبختانه در طی 40 سال از عمر شرکت تهران پاککو، مفتخر هستیم که در این بخش کاملا موفق بوده ایم و قرارداد های طولانی مدت (بعضا تا 15 سال) با بسیاری از ادارجات و کارخانه جات دولتی و خصوصی گواه رضایت کامل کارفرما از مجموعه ما است. ازدیگراهداف اصلی مجموعه ما در بخش تامین نیروی انسانی، جلب رضایت پرسنل تحت پوشش شرکت است، لذا پرداخت به موقع حقوق، همواره یکی از اولویت های مجوعه ما بوده ، چراکه معتقدیم پرداخت منظم و به موقع حقوق پرسنل میتواند به برنامه ریزی و محاسبه دخل و خرج زندگیشان کمک کند. ضمنا شرکت تهران پاککو برای افزایش بازدهی پرسنل تحت پوشش خود از سیستم امتیاز دهی و تشویق استفاده می کند.امتیازات توسط مدیران و نمایندگان شرکت و سایر بخش ها مانند ایمنی-بهداشت - فنی و ... به پرسنل داده خواهد شد. بطوریکه در انتهای هر دوره پرسنلی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند تشویق خواهند شد و پرسنلی که کمترین امتیاز را کسب کرده اند تذکر خواهند گرفت. استفاده از این روش و پرهیز از اعمال جریمه نقدی ، به تجربه موثر ترین روش برای افزایش بازدهی پرسنل خواهد بود. لازم به ذکر است که تمامی پرسنل تحت پوشش شرکت دارای پروفایل شخصی در سامانه شرکت (همانند آنجه در تمامی شبکه های اجتماعی وجود دارد) می باشند بطوریکه می توانند فیش های حقوقی ،ریز امتیازات داده شده به آنها و سایر موارد مربوط به خود را ملاحظه نمایند. مدیران هم دارای دسترسی ویژه هستند بطوریکه می تولنند پروفایل تمامی پرسنل تحت نظر خود را مشاهده نمایند.

02.

تهیه ،طبخ و توزیع غذا

تهیه ،طبخ و توزیع غذا یکی از موضوعات تخصصی این مجموعه است از این منظر مفتخریم اعلام کنیم مجموعه ما، به عنوان تنها شرکت در بخش خصوصی در کل ایران بوده که در زمینه کیترینگ هواپیمایی فعالیت کرده است . ما همچنین در این خصوص به بسیاری از صنایع ، کارخانه جات ،بیمارستان ها، دانشکاه ها خدمت رسانی کرده و میکنیم و در مقطعی تعداد پرس تهیه و توزیع شده در مجموعه ما بالغ بر 25000 پرس در روز رسیده است که نتها بخشی از کل پتانسیل تولید روزانه این مجموعه است.

03.

ایاب و ذهاب

امروزه بسیاری از کار خا نه جات و ادارات سرویس ایاب و ذهاب پرسنل خود را به بخش خصوصی واگذار می کنند. مجموعه ما به لطف وسایط نقلیه متعدد از قبیل خودرو سواری (برای مدیران) و اتوبوس و مینی بوس که در اختیار این شرکت هستند ، به بسیاری از کاخانه جات و ادارجات دواتی و خصوصی همکاری کرده و می کند.

04.

تخلیه و بارگیری

مجموعه ما دارای کلکسیون بزرگی از ماشین آلات تخلیه و بارگیری از جمله لیفتراک، خاور، نیسان وانت، تراکتور و ... می باشد که در طی سالیان متمادی فعالیت در این حیطه به مرور ازآن شرکت شده اند. مجموعه ما در این بخش ، طرف قرار داد شرکت های بزگ بین المللی از جمله هنکل آلمان بوده است.

05.

نگهداری فضای سبز

مجموعه ما در این حیطه همواره به صورت کاملا تخصصی و علمی وارد شده است . چراکه معتقدیم نگهداری فضای سبز مقوله ای کاملا تخصصی می باشد که نیازمند افرادی است که به صورت آکادمیک به این موضوع آشنایی دارند. خوشبختانه مجموعه ما با بهره گیری از مهندسین کشاورزی متخصص و همچنین تجهیزات مدرن و به روز همواره توانسته در این رشته موفق عمل کند.